Zavřít
  • 2x VÍCE ÚČINNÉ LÁTKY
  • Super cena i bez registrace

Neo Algicid 25 kg

Ničí všechny druhy řas vyskytující se v bazénech. Přípravek lze kombinovat se všemi dezinfekčními prostředky obsahujícími chlor, brom nebo kyslík.

Neo Algicid obsahuje 2x více účinných látek než ostatní algicidní přípravky (míra koncentrace je 20%).

2 500 Kč
vč. DPH
2 066 Kč bez DPH
Počet
Skladem, ihned k odeslání

 

help_outlineZaslat dotaz

Výhody a nevýhody

+ Ničí všechny druhy bazénových řas
+ Lze kombinovat s aktivním chlorem i kyslíkem
+ Zpomaluje růst patogenních bakterií
+ Neomezuje koupání

- Vyžaduje kombinaci s chlorovou či alternativní  dezinfekcí

Použití

Přípravek je vhodné přidávat do bazénu dávkovacím čerpadlem napojeným přímo na nádobu, ve které je přípravek dodáván. Dávkování se provádí vždy při zapnuté cirkulaci vody. Při prvním naplnění bazénu je vhodné nadávkovat 150–200 ml na 10 m³ vody. Udržovací dávka: 100–150 ml/10 m³/týden. Při náhlém výskytu řas se dávkuje 300–400 ml na 10 m³ vody. Při velmi teplém počasí nebo při intenzivním využívání bazénu je vhodné přidávat přípravek v kratších časových intervalech. Část mrtvých řas je zachycena na filtru, jejich zbytek se odstraní vyvločkováním za použití přípravku Neo Vločkovač . Hodnotu pH v rozmezí 6,8–7,6, která je pro provoz bazénu optimální, je vhodné udržovat za použití přípravku Neo pH Mínus resp. Neo pH Plus pomocí regulačního zařízení, které v případě odchylky od ideální hodnoty automaticky provede korekci.

Upozornění

Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.  Uchovávejte mimo dosah dětí.  Zabraňte uvolnění do životního prostředí.  Uniklý produkt seberte.  Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad. Obsahuje polymerní kvarterní amoniovou sůl 200 g/1 kg, modrá barva způsobuje nepatrné množství barviva.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu.

416
4 ks
8594019369125

Parametry

Použití chemie
Algicidy

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Komentáře (0)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: