Zavřít
  • Super cena i bez registrace

Neo tekutý kyslík Oxa 25 kg

Tekutý dezinfekční prostředek na bázi aktivního kyslíku. Přípravek vhodný pro ošetřování vody v bazénech. Na rozdíl od použití chlorových prostředků nevzniká žádný nepříjemný zápach, nedochází k dráždění očí, sliznic a pokožky, ošetřená voda je kvalitní a hygienicky nezávadná. Obsah algicidu zajišťuje za normálních podmínek odolnost vody proti všem druhům vodních řas.

1 125 Kč
vč. DPH
930 Kč bez DPH
Počet
Skladem, ihned k odeslání

 

help_outlineZaslat dotaz

Dávkování:

Přípravek je vhodné přidávat do bazénu dávkovacím čerpadlem napojeným přímo na nádobu, ve které je přípravek dodáván. Čerpadlo se nastaví tak, aby se udržovala koncentrace aktivního kyslíku ve vodě mezi 8 až 15 mg/l. Dávkování se provádí vždy při zapnuté cirkulaci vody. Při prvním použití, pokud možno po vyčištění a novém naplnění bazénu, dávkujte max. 3 litry přípravku na 10 m³ vody, pak v týdenních odstupech vždy max. 1,5 litru přípravku na 10 m³. Při velmi teplém počasí nebo silném provozu bazénu je vhodné časové rozpětí při stejných dávkách zkrátit. Hodnotu pH v rozmezí 6,8–7,6, která je pro provoz bazénu optimální, je vhodné udržovat za použití přípravku Neo pH Mínus resp. Neo pH Plus pomocí regulačního zařízení, které v případě odchylky od ideální hodnoty automaticky provede korekci.


Upozornění:

Řiďte se návodem na použití. Přípravek nepoužívejte při přecitlivělosti na aktivní složku přípravku. Přípravek skladujte odděleně od potravin, nápojů a krmiv při teplotách do 20 °C, nevystavujte přímému slunci. Nemíchejte s jinými chemikáliemi. Smí být použito pouze pro úpravu vody v bazénech. Zbytky přípravku nikdy nevracejte zpět do obalu. Přípravek obsahuje: peroxid vodíku 120 g/kg přípravku, označení ES 231-765-0; UN 2014 polymerní kvarterní amoniová sůl 25 g/l kg přípravku,

423
46 ks
8594019369149

Parametry

Použití chemie
Bezchlórová dezinfekce
Čističe

Bezpečnostní list

Bezpečnostní list Oxa Neo

pdf

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Komentáře (0)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: