Zavřít
visa

Naše recenze z nákupního portálu

Avatar Ověřený zákazník
11.01.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
rychlost, přesnost, ochota,
Avatar Ověřený zákazník
29.10.2022
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Rychlost dodání
Avatar Ověřený zákazník
21.10.2022
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
... vše OK ...

Naše recenze z nákupního portálu

Ověřený nákup Ověřený zákazník
21.01.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rychlost dodání, komunikace obchodu
Ověřený nákup Ověřený zákazník
16.01.2023
3.103.103.103.103.10
Výhody:
informovanost , jestli nevadí ,že přijde později inventůra
Slabiny:
nic
Ověřený nákup Ověřený zákazník
26.12.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Chválím rychlost dodání, výborné ceny i kvalitu dodaného zboží.
Ověřený nákup Ověřený zákazník
23.12.2022
3.103.103.103.103.10
Ověřený nákup Ověřený zákazník
14.12.2022
3.803.803.803.803.80

Značky

 • AFM

  AFM

  AFM je obchodní značkou původně britské společnosti Drygen Aqua, která je jedním z největších světových výrobců skleněných filtračních médií. Poskytuje udržitelná řešení pro zpracování pitné a odpadní vody, pro filtrační systémy akvárií stejně tak, jako bazénů. Filtrační média Drygen Aqua jsou vyvinuta mořskými biology, z jejichž výzkumu vzešlo také AFM, tedy aktivované filtrační médium. AFM je náhradou za filtrační písek, lépe odolává biologickému znečištění a má tak vyšší životnost. Aktivovaný povrch filtračního média je samosterilizační, zajišťuje tak vysoký stupeň hygieny. 

 • Amcor

  Amcor

  Amcor je hongkongskou značkou klimatizací a odvlhčovačů vzduchu, která dnes vyrábí své produkty ve spolupráci s čínskou společností Dongguan JHS Electrical Co., profesionálním výrobcem vzduchotechnik. Společnost Amcor působí na světovém trhu již více než 60 let, během kterých se věnuje vývoji a optimalizaci zařízení pro úpravu klimatu v interiérech. Jako celosvětový výrobce a distributor s mnohaletou zkušeností je schopna uzpůsobit produkty místním normám cílové země. Klimatizace a odvlhčovače vzduchu Amcor představují kvalitní a spolehlivá zařízení pro úpravu vzduchu, prověřené zákazníky na celém světě. 

 • Aseko

  Aseko

  Tuzemská společnost Aseko byla založena v Praze roku 1990. Její zaměření spojuje zájem o inovace na poli elektroniky a bazénové chemie. Mezi jinými se specializuje na výrobu detekčních systémů, snímačů koncentrace, analyzátorů plynů, snímačů teploty i bazénové technologie pro úpravu vody. Inovativní vývoj a technologicky vyspělá výroba i důraz na moderní design jsou důvodem, proč dnes produkty Aseko nacházejí spokojené zákazníky ve více než 30 zemích světa. V případě oblasti úpravy bazénové vody v portfoliu firmy nalezneme komplexní nabídku produktů, a to od bazénové chemie, přes automatické dávkovače, po elektrolyzéry a další příslušenství. 

 • AstralPool

  AstralPool

  Španělská společnost AstralPool se zabývá oblastí výroby a distribuce bazénové technologie, ale také příslušenství na čištění bazénu či cirkulačních prvků pro bazénové těleso. Její produkty jsou vhodné pro soukromé i veřejné provozy. Mnohaleté zkušenosti firmy i obliba jejích výrobků u zákazníků představují záruku kvality produktů. Firma AstralPool je součástí skupiny Fluidra působící na trhu s bazénovou technologií a wellness produkty již více než 50 let se zastoupením po celém světě. Na českém trhu působí od roku 1995. 

 • Behncke

  Behncke

  Německá rodinná firma Behncke byla založena roku 1946 a od té doby se specializuje na vývoj a výrobu bazénové technologie. Uplynulo více než 70 let od jejího založení a Behncke stále představuje hnací motor technologického pokroku v oblasti bazénové technologie. Její produkty se vyznačují prvotřídní kvalitou, co se týče materiálů, funkčnosti či životnosti. Díky kvalitě svých výrobků firma v průběhu dekád zažívá rostoucí úspěch na německém i zahraničním trhu. Oběhová čerpadla či filtrační nádoby Behncke zde patří k nejlepším bazénovým technologiím. 

 • Brushed steel

  Brushed steel

  Česká společnost Brushed steel se specializuje na výrobu produktů z nerezové oceli. Soustředí se na vysokou kvalitu zpracování prémiového materiálu a promyšlený minimalistický design svých výrobků. V její nabídce naleznete také zahradní solární sprchy či vodovodní sloupky vhodné pro privátní venkovní wellness.

 • BWT

  BWT

  Společnost BWT se sídlem v rakouském Mondsee již více než 30 let nabízí technologicky vyspělé produkty a služby pro úpravu vody. A to ať už vody v domácnosti, ve veřejných provozech, farmacii či v průmyslu. Založena byla v roce 1990 a dnes je lídrem v technologii úpravy vody v Evropě. Pro veřejné i soukromé provozy plaveckých bazénů a wellness firma vyrábí a distribuuje automatické roboty a ruční akumulátorové vysavače. Společnost BTW se intenzivně zabývá otázkami udržitelnosti vodních zdrojů a nadační činností. 

 • Chemoform

  Chemoform

  Německá firma Chemoform specializující se na výrobu chemických látek byla založena roku 1962 ve Wendlingenu. Brzy se profilovala jako výrobce výhradně bazénové chemie a přípravků pro wellness. V současné době se svým více než půl stoletím zkušeností patří k předním výrobcům chemie pro bazény na světě. Vděčí za to také pokračujícímu vývoji v moderních laboratořích s cílem stálého zvyšování kvality produktů. Široký sortiment nabízený firmou Chemoform sahá od prostředků pro úpravu bazénové vody po výběr aromat do saun, parních lázní, tepidarií či zážitkových sprch. Její česká pobočka byla otevřena roku 2004.

 • Elecro

  Elecro

  Původem britská firma Elecro byla založena v roce 1977. Specializuje se výhradně na výrobu a distribuci bazénové technologie pro ohřev a dezinfekci vody. Co do množství nabízených produktů se nezaměřuje na kvantitu, ale kvalitu. Technologie Elecro charakterizují prvotřídní materiály, precizní výroba, bezproblémová funkčnost a designové zpracování. Proto jsou správnou volbou pro vytápění bazénu. Také u na našem e-shopu můžete vybírat ze solárních panelů, bazénových elektrických ohřívačů a tepelných výměníků od této prémiové značky. 

 • Elektrobock

  Elektrobock

  Česká společnost Elektrobock CZ byla založena v Kuřimi v roce 1992 a její specializací se stal vývoj a prodej spotřební elektroniky pro domácnosti. Její nabídku tvoří regulační a ovládací systémy pro domácí spotřebiče, vytápění, rolety apod., bezdrátové zvonky nebo detektory, alarmy do bazénu a další bezpečností zařízení. Elektrobock je dnes dobře etablovanou firmou na českém trhu s produkty, na které se lze vždy spolehnout. 

 • Emaux

  Emaux

  Společnost Emaux se sídlem v Hongkongu je výrobcem a distributorem technologie pro úpravu vody s celosvětovou reputací. Jako lídr v oboru Emaux dodává kvalitní a inovativní řešení dezinfekce bazénové vody, založené na více než 40 letech zkušeností. Každý produkt je vyroben z prvotřídních materiálů a prochází přísným testováním během vývoje. Emaux nabízí jednotlivé filtry, čerpadla a další bazénové technologie, ale také komplexní řešení pro privátní i velmi vytížené komerční provozy. 

 • Emendo

  Emendo

  Emendo Ltd. je finská společnost zaměřená na saunu a wellness produkty.

 • Flexinox Pool

  Flexinox Pool

  Španělská společnost Flexinox, S. A. byla založena na konci minulého století. Zaměřuje se na zpracování nerezové oceli a výrobu designového příslušenství pro bazény a wellness. Flexinox Pool představuje značku této společnosti, pod kterou se ukrývají prémiové nerezové chrliče, bazénové vodopády, schůdky, žebříky a zábradlí různého designového zpracování. Soustředí se na každý detail a její produkty se tak stávají funkčním, a především velmi vkusným doplňkem soukromých i komerčních bazénů. 

 • Griffon

  Griffon

  Pod značkou Griffon se skrývá nizozemský výrobce lepidel a čističů vhodných pro stavbu bazénu. Jejich produkty charakterizují výborné lepící vlastnosti, snadná aplikace a rychlé zasychání. Na trhu působí již více než 75 let, během kterých nabízí kompletní řadu kvalitních řešení pro veškeré profesionální práce napříč průmyslovými odvětvími, zahrnující montáž, lepení a izolaci. 

 • H2O COOL

  H2O COOL

  H2O Cool je značkou české společnosti Silco a zaměřuje se na výrobu a bezchlorové chemie pro do bazénu a wellness, nezávadné a šetrné k lidskému zdraví. Do její nabídky spadají také čističe a dezinfekční prostředky pro úpravu vody v privátních bazénech a vířivkách. Bezchlorová bazénová chemie H2O Cool je založena na bázi aktivních polymerů, které plnohodnotně nahrazují dezinfekční účinek chloru, a to bez tvorby dráždivých chloraminů.

 • Hugo Lahme

  Hugo Lahme

  Heslem německé společnosti Hugo Lahme je „Dokonalost v každém prvku“, které se jí daří úspěšně naplňovat již od roku 1945. Dodnes se zároveň věnuje odlévání kovů a konstruování bazénových atrakcí, doplňků a technologií za udržení vysokých standardů kvality. Výrobní zaměření firmy zahrnuje oblasti bazénové hydrauliky, podvodního osvětlení, protiproudých a masážních systémů a vodních atrakcí. Skimmery, hydromasážní trysky a jiné bazénové cirkulační prvky Hugo Lahme, které naleznete na našem e-shopu, jsou vyrobeny z bronzu či nerezové oceli výběrové jakosti. Značka Hugo Lahme je synonymem prémiové kvality potvrzené zkušeností i certifikáty. 

 • Kokido

  Kokido

  Firma Kokido je známá především svými automatickými robotickými bazénovými vysavači, její sortiment však zahrnuje širokou škálu vybavení a příslušenství se specifickými řešeními pro zapuštěné i nadzemní bazény. Produkty Kokido podstatně usnadňují údržbu bazénu. Společnost byla založena v roce 1990 a dnes je Kokido se sídlem v Hong Kongu světovým lídrem v oblasti robotických a elektrických vysavačů. 

 • Lacoform

  Lacoform

  Wellness chemie Lacoform je produktovou řadou německé firmy Chemoform, předního výrobce bazénové chemie. Značka Lacoform zastřešuje řadu inovativních produktů určených pro soukromá i veřejná wellness. Zahrnují čističe a dezinfekci pro prostory saun a wellness, ale především aromata do vody ve vířivkách a vonné esence do saun. S produkty Lacoform povýšíte svůj odpočinek a prožitek z domácího wellness na maximum. 

 • Lifetech

  Lifetech

  Česká společnost Lifetech se sídlem v Brně se specializuje na vývoj a produkci ozonových, UV a AOP technologií. Vyrábí zařízení pro úpravu vody, čištění vzduchu a dezinfekci. Výsledky inovativních přístupů společnosti Lifetech, vlastního výzkum a spolupráce s prestižními firmami a univerzitami jsou moderní a profesionální produkty, které nalezly uplatnění také při úpravě vody v bazénech a vířivkách. UV lampy a generátory ozonu Lifetech představují technologii dezinfekce vody s vysokou účinností.

 • Maytronics

  Maytronics

  Firma Maytronics je proslulá svými automatickými bazénovými vysavači Dolphin. Společnost byla založena roku 1983 a věnuje se vývoji pokročilé bazénové technologie, která zjednodušuje a zefektivňuje údržbu bazénů a šetří jejich majitelům starosti s manuálním čištěním. Výsledkem jsou inovativní technologie pro čištění bazénu a úpravu bazénové vody. Přičemž v nabídce společnosti Maytronics nalezneme širokou škálu robotických vysavačů, produktů pro zabezpečení bazénů a pro úpravu vody, které zvyšují standardy kvality bazénové vody a péče o ni. 

 • Microwell

  Microwell

  Společnost Microwell je evropským výrobcem bazénových odvlhčovačů vzduchu a tepelných čerpadel k bazénu. Založena byla v roce 1992 a dnes se skládá ze tří obchodních divizí zaměřených na řešení měřících zařízení, vzduchotechniky a odvlhčovacích a topných systémů. Microwell disponuje vlastními výrobními závody vybavenými výzkumným a vývojovým oddělením, laboratořemi a testovacím areálem. Vedle patentovaného inovativního systému čištění vzduchu, firma Microwell na trhu sklízí úspěch také s technologiemi pro odvlhčování a vytápění bazénu. S podporou poboček v České republice, na Slovensku a Maďarsku a sítí prodejců dnes nachází zákazníky po celém světě. 

 • MTS

  MTS

  MTS Produkte je německou společností, která se zaměřuje na výrobu kvalitního technologického příslušenství pro bazény a vířivky. Firma byla založena roku 1969. Dnes se soustředí na výrobu komponentů bazénové technologie z odolných ABS plastů i vysoce kvalitní nerezové oceli. V její nabídce nalezneme bazénové osvětlení, trysky, dnové výpusti, skimmery nebo třeba bazénové výměníky. Nepřetržitý vývoj a optimalizace produktů MTS vede k jejich udržitelnému používání a dlouhé životnosti. 

 • Neo

  Neo

  NEO je českou značkou laminátových bazénů a designového posuvného zakrytí bazénů, která je součástí skupiny Imaginox Group. Mnohaleté zkušenosti s budováním a prodejem bazénů a wellness produktů rozšířily nabízený sortiment společnosti NEO také o nabídku produktů pro úpravu bazénové vody a údržbu bazénu. Ty jsou výsledkem zkušeností a profesionality firmy a soustředí se na kvalitu, efektivitu a moderní design. Neo nabízí vysoce kvalitní a úsporné technologie ohřevu bazénové vody, ale také účinné čističe a bazénovou chemii pro vysoký standard hygienické nezávadnosti vody ve vašem bazénu. 

 • Olsson´s

  Olsson´s

  Olsson's je australskou firmou specializující se na výrobu a distribuci produktů z mořské soli, a to pro potravinářství a kosmetiku, ale také zemědělské odvětví. Jako rodinná firma byla založena roku 1949, kdy Norman Olsson vylisoval první nutriční blok soli pro dobytek. Doplňky pro domácí zvířata jsou jedním ze zaměření společnosti dodnes, zatímco se její nabídka produktů z mořské soli značně rozšířila. Přestože oblast wellness není hlavním polem působnosti firmy Olsson's, v její nabídce nalezneme také kvalitní australskou mořskou sůl určenou pro slané bazény

 • Pentair

  Pentair

  Belgická firma Pentair patří k světovým lídrům na poli bazénových technologií - konkrétně cirkulačních čerpadel k bazénům. Svou reputaci si vybudovala díky inovativním přístupům a technologickému vývoji, na jehož konci jsou výkonné, spolehlivé a energeticky úsporné produkty pro domácí i komerční provozy. Nabízí řešení pro zásobování vodou a její recyklaci, řešení pro čištění, změkčování a filtraci vody pro domácnosti a podniky, a v neposlední řadě široký sortiment technologií pro úpravu vody v bazénech a wellness. Od jednotlivých komponentů bazénové technologie, filtrů, čerpadel, po doplňkové vybavení, jakým je například bazénové osvětlení.

 • PoolTechnologie

  PoolTechnologie

  PoolTechnologie je francouzská firma která se dlouhodobě věnuje vývoji, projektování a výrobě zařízení pro automatickou úpravu vody v privátních i veřejných bazénech. Založena byla roku 1992 nedaleko Montpellier a stala se předním expertem na technologii dezinfekce slaných bazénů. Nabízí kompletní sortiment bazénové technologie pro automatickou úpravu vody, jakými jsou elektrolyzéry, chlorátory, solinátory nebo dávkovací automaty. Jako specialista na úpravu vody elektrolýzou soli nabízí svým zákazníkům spolehlivé a vysoce výkonné produkty, které jsou na technologické špičce, jsou ekologické a udržitelné.

 • Seko

  Seko

  Původem italská společnost Seko je světoznámým a uznávaným výrobcem nejen bazénových čerpadel, dávkovacích automatů a technologií pro úpravu vody s více než 40letou zkušeností. Nabízí systémy pro hygienickou úpravu vody pro lidskou potřebu, bazénářský průmysl i jiná odvětví. Dávkovací stanice Seko jsou vhodné do soukromých i veřejných wellness provozů stejně, jako čerpadla či vzduchovače této italské značky, které zajišťují chod vzduchových masážní systémů.

 • Sorodist

  Sorodist

  Sorodist je francouzskou společností, která se od roku 1992 specializuje na výrobu a distribuci PVC termoplastové armatury, ventilů a potrubí vhodné pro stavbu bazénu. Tyto produkty splňují vysoké standardy kvality a mají mezinárodní certifikace. Ve svém tržním sektoru nabízí nejširší výběr komponentů pro profesionály ve stavebnictví a přidružených odvětví na trhu. Mezi nimi pod značkou Soropool výrobce nabízí řadu ventilů, tvarového potrubí a dalších produktů speciálně vyvinutých pro bazénové technologie.

 • Speck

  Speck

  Německá firma Speck Pumpen vyrostla na základech rodinné firmy založené Danielem Speckem v Norimberku v roce 1909 a dodnes nese po svém zakladateli jméno. Již v prvním roce po svém založení společnost vyrobila a prodala své první pístové čerpadlo. V roce 1964 uvedla na trh bazénovou technologii Speck, dnes dobře známou pro kvalitní filtrační čerpadla k bazénům. Firma s odkazem ke svému zakladateli staví na propojení tradice s inovacemi a moderními technologiemi, zajišťujícími posouvání standardů bazénové technologie.  

 • VágnerPool

  VágnerPool

  VágnerPool je největším výrobcem a distributorem bazénové technologie a bazénového příslušenství v České republice. Společnost byla založena roku 1988, kdy se její specializací stala elektrická zařízení. V současnosti v její nabídce naleznete kompletní sortiment technologického vybavení, technologie bazénového vytápění a příslušenství pro soukromé i veřejné bazény. 

 • Water I.D.

  Water I.D.

  Německá společnost Water I.D. je výrobcem zařízení pro testování a pravidelné monitorování nejen bazénové vody v různých sektorech a průmyslových odvětví. Založena byla v roce 2004 a dnes působí na trzích ve více než stovce zemí po celém světě. Její fotometr PoolLab a další inovativní zařízení pro testování hodnot nejen bazénové vody již posbíraly řadu ocenění. 

 • Water Tech corp.

  Water Tech corp.

  Water Tech je americká výrobní společnost založená roku 2001. Zabývá se vývojem, výrobou a distribucí ručních i robotických vysavačů pro bazény, vířivky a wellness. Ve své nabídce má široké portfolio bazénových vysavačů využívajících nejrůznější technologie. Naleznete v něm jednoduché ruční vysavače k rychlému vyčištění bazénu či vířivky, automatické vysavače pro komerční provozy, vakuové vysavače i lapače listí. 

 • Wateriga

  Wateriga

  Společnost Wateriga se sídlem v Rize v Lotyšsku je expertem na kvalitu vody poskytující produkty a služby širokému spektru odvětví průmyslu. Nabízí bohatý sortiment digitálních i vizuálních papírkových testerů určených ke kontrole vody nejen v bazénech a vířivkách, ale také pitné vody v domácnostech, farmářství, potravinářských závodech, či v akváriích a obecně v krajině. Dlouhodobě je předním dodavatelem produktů americké společnosti Industrial Test Systems, která je význačným světovým výrobcem produktů a chemie určených k testování vody.

 • Wibre

  Wibre

  Německá společnost Wibre se sídlem v Leingarten byla založena v roce 1919. Přestože začínala v naprosto jiném průmyslovém odvětví, dnes je její specializací kreativní řešení osvětlení bazénu. Technologická dokonalost a inovativní nápady provází vývoj společnosti od jejích počátků. První světla přímo pro bazény firma vyrobila v roce 1958. Dnes hojně rozšířená bazénová světla Wibre s LED technologií začala vyrábět v roce 2002 a od té doby je tento německý výrobce jedničkou na trhu s tímto druhem osvětlení. Obecně se ve firmě Wibre věnují profesionálnímu a designovému osvětlení interiérů i exteriérů, prostorů v bazénu i mimo něj.

 • Wolf Muller

  Wolf Muller

  Wolff & Müller je německá stavební společnost, kterou v roce 1936 založili stavební mistr Gottlob Müller a inženýr Karel Wolff. Dnes patří k největším německým stavebním společnostem, zabývá se projektováním a stavbou dálnic, silnic, továren, kancelářských budov či sportovních areálů. Její vedlejší činností je výroba asfaltu a zpracování písku. Společnost vlastní lom s kvalitními pískovými ložisky, z kterých vyrábí a distribuuje filtrační písek také pro potřeby filtrace vody v bazénech a dalších vodohospodářských systémů.  

 • ZeoPure

  ZeoPure

  ZeoPure je obchodní značkou pro řadu filtračních materiálů od české společnosti Surface Solutions. Ta se specializuje na produkty založené na bázi zeolitu pro filtraci vody v různých provozech. Vysoce kvalitní přírodní australský zeolit je velmi účinným filtračním médiem nejen do bazénových pískových filtrů. Používá se například též k filtraci vody v akváriích nebo pro úpravu pitné vody. ZeoPure zeolit je těžen v Austrálii a poté upravován v České republice. 

 • Zodiac

  Zodiac

  Firma Zodiac Pool Care je předním evropským výrobcem poloautomatických i automatických čističů bazénu, ale také zařízení pro úpravu a pro ohřev bazénové vody. Klade důraz na nepřetržitý technologický vývoj a přívětivý design svých produktů. Původně francouzská společnost Zodiac působí na trhu již více století, během kterého se zaměřovala na vývoj technologií pro různá odvětví. Dnes je součástí skupiny Fluidra, globálního lídra v sektoru bazénů, wellness produktů a bazénové technologie.