Zavřít
visa

Naše recenze z nákupního portálu

Avatar Ověřený zákazník
06.05.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychlé vyřízení mé objefnávky.
Avatar Ověřený zákazník
07.05.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Vše bez problémů vyřízeno
Avatar Ověřený zákazník
29.04.2024
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Rychlost , spokojenost
Avatar Ověřený zákazník
24.04.2024
4.504.504.504.504.50
Celkový názor:
zatím nepostavena
Avatar Ověřený zákazník
22.04.2024
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Rychlé vyřízení. Vše v pořádku.

Naše recenze z nákupního portálu

Ověřený nákup Ověřený zákazník
11.05.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychlost
Ověřený nákup Ověřený zákazník
10.05.2024
5.005.005.005.005.00
Ověřený nákup Ověřený zákazník
06.05.2024
5.005.005.005.005.00
Ověřený nákup Ověřený zákazník
03.05.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Dobrá komunikace, rychle vyřízeno
Ověřený nákup Ověřený zákazník
22.04.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Zatím jen první zkouška a vše funguje
Slabiny:
měl jsme pocit, že po nějakých 10-15 minutých již vysával méně, byl plnější sáček. Uvidím příště.

Značky

 • AFM

  AFM

  AFM je obchodní značkou původně britské společnosti Drygen Aqua, která je jedním z největších světových výrobců skleněných filtračních médií. Poskytuje udržitelná řešení pro zpracování pitné a odpadní vody, pro filtrační systémy akvárií stejně tak, jako bazénů. Filtrační média Drygen Aqua jsou vyvinuta mořskými biology, z jejichž výzkumu vzešlo také AFM, tedy aktivované filtrační médium. AFM je náhradou za filtrační písek, lépe odolává biologickému znečištění a má tak vyšší životnost. Aktivovaný povrch filtračního média je samosterilizační, zajišťuje tak vysoký stupeň hygieny. 

 • Amcor

  Amcor

  Amcor je hongkongskou značkou klimatizací a odvlhčovačů vzduchu, která dnes vyrábí své produkty ve spolupráci s čínskou společností Dongguan JHS Electrical Co., profesionálním výrobcem vzduchotechnik. Společnost Amcor působí na světovém trhu již více než 60 let, během kterých se věnuje vývoji a optimalizaci zařízení pro úpravu klimatu v interiérech. Jako celosvětový výrobce a distributor s mnohaletou zkušeností je schopna uzpůsobit produkty místním normám cílové země. Klimatizace a odvlhčovače vzduchu Amcor představují kvalitní a spolehlivá zařízení pro úpravu vzduchu, prověřené zákazníky na celém světě. 

 • Aseko

  Aseko

  Tuzemská společnost Aseko byla založena v Praze roku 1990. Její zaměření spojuje zájem o inovace na poli elektroniky a bazénové chemie. Mezi jinými se specializuje na výrobu detekčních systémů, snímačů koncentrace, analyzátorů plynů, snímačů teploty i bazénové technologie pro úpravu vody. Inovativní vývoj a technologicky vyspělá výroba i důraz na moderní design jsou důvodem, proč dnes produkty Aseko nacházejí spokojené zákazníky ve více než 30 zemích světa. V případě oblasti úpravy bazénové vody v portfoliu firmy nalezneme komplexní nabídku produktů, a to od bazénové chemie, přes automatické dávkovače, po elektrolyzéry a další příslušenství. 

 • AstralPool

  AstralPool

  Španělská společnost AstralPool se zabývá oblastí výroby a distribuce bazénové technologie, ale také příslušenství na čištění bazénu či cirkulačních prvků pro bazénové těleso. Její produkty jsou vhodné pro soukromé i veřejné provozy. Mnohaleté zkušenosti firmy i obliba jejích výrobků u zákazníků představují záruku kvality produktů. Firma AstralPool je součástí skupiny Fluidra působící na trhu s bazénovou technologií a wellness produkty již více než 50 let se zastoupením po celém světě. Na českém trhu působí od roku 1995. 

 • Atom

  Atom

  Finská značka ATOM. Produkty Atom jsou vhodné pro fyzickou aktivitu na všech úrovních. Řada nabízí produkty pro širokou škálu sportů, jako je tvarování těla, jóga, cvičení pro udržení kondice a dokonce i CrossFit. Atom také poskytuje komplexní vybavení pro turistiku a další outdoorové aktivity v létě i v zimě. V kvalitní a stylové řadě Atom navíc najdete vybavení pro všechny nejoblíbenější zimní i letní sporty.

 • Behncke

  Behncke

  Německá rodinná firma Behncke byla založena roku 1946 a od té doby se specializuje na vývoj a výrobu bazénové technologie. Uplynulo více než 70 let od jejího založení a Behncke stále představuje hnací motor technologického pokroku v oblasti bazénové technologie. Její produkty se vyznačují prvotřídní kvalitou, co se týče materiálů, funkčnosti či životnosti. Díky kvalitě svých výrobků firma v průběhu dekád zažívá rostoucí úspěch na německém i zahraničním trhu. Oběhová čerpadla či filtrační nádoby Behncke zde patří k nejlepším bazénovým technologiím. 

 • Brushed steel

  Brushed steel

  Česká společnost Brushed steel se specializuje na výrobu produktů z nerezové oceli. Soustředí se na vysokou kvalitu zpracování prémiového materiálu a promyšlený minimalistický design svých výrobků. V její nabídce naleznete také zahradní solární sprchy či vodovodní sloupky vhodné pro privátní venkovní wellness.

 • Budfitter

  Budfitter

  BUDFITTER je otužovací káď vyvinutá otužilci pro lidi, kteří chtějí být lepší, odolnější a silnější. Jako dlouholetí otužilci jsme chtěli vyrobit káď, která bude lehká, odolná a bezúdržbová. Díky dvojitému plášti voda nikdy zcela nezamrzne! A tak vznikl BUDFITTER, ochlazovací káď unikátní svým designem, kvalitou a jednoduchostí. A co zdravotní účinky Budfitteru? Nejsou to žádné plané řeči. Otužování prokazatelně posiluje imunitu, odolnost, kardiovaskulární systém i vůli. Podporuje spalování kalorií, regeneraci, schopnost snášet stres a zvládat nepohodlí. Otužování posouvá naše vlastní hranice. Není to jen současný trend, je to životní styl, který milujete.

 • BWT

  BWT

  Společnost BWT se sídlem v rakouském Mondsee již více než 30 let nabízí technologicky vyspělé produkty a služby pro úpravu vody. A to ať už vody v domácnosti, ve veřejných provozech, farmacii či v průmyslu. Založena byla v roce 1990 a dnes je lídrem v technologii úpravy vody v Evropě. Pro veřejné i soukromé provozy plaveckých bazénů a wellness firma vyrábí a distribuuje automatické roboty a ruční akumulátorové vysavače. Společnost BTW se intenzivně zabývá otázkami udržitelnosti vodních zdrojů a nadační činností. 

 • Chemoform

  Chemoform

  Německá firma Chemoform specializující se na výrobu chemických látek byla založena roku 1962 ve Wendlingenu. Brzy se profilovala jako výrobce výhradně bazénové chemie a přípravků pro wellness. V současné době se svým více než půl stoletím zkušeností patří k předním výrobcům chemie pro bazény na světě. Vděčí za to také pokračujícímu vývoji v moderních laboratořích s cílem stálého zvyšování kvality produktů. Široký sortiment nabízený firmou Chemoform sahá od prostředků pro úpravu bazénové vody po výběr aromat do saun, parních lázní, tepidarií či zážitkových sprch. Její česká pobočka byla otevřena roku 2004.

 • Elecro

  Elecro

  Původem britská firma Elecro byla založena v roce 1977. Specializuje se výhradně na výrobu a distribuci bazénové technologie pro ohřev a dezinfekci vody. Co do množství nabízených produktů se nezaměřuje na kvantitu, ale kvalitu. Technologie Elecro charakterizují prvotřídní materiály, precizní výroba, bezproblémová funkčnost a designové zpracování. Proto jsou správnou volbou pro vytápění bazénu. Také u na našem e-shopu můžete vybírat ze solárních panelů, bazénových elektrických ohřívačů a tepelných výměníků od této prémiové značky. 

 • Elektrobock

  Elektrobock

  Česká společnost Elektrobock CZ byla založena v Kuřimi v roce 1992 a její specializací se stal vývoj a prodej spotřební elektroniky pro domácnosti. Její nabídku tvoří regulační a ovládací systémy pro domácí spotřebiče, vytápění, rolety apod., bezdrátové zvonky nebo detektory, alarmy do bazénu a další bezpečností zařízení. Elektrobock je dnes dobře etablovanou firmou na českém trhu s produkty, na které se lze vždy spolehnout. 

 • Emaux

  Emaux

  Společnost Emaux se sídlem v Hongkongu je výrobcem a distributorem technologie pro úpravu vody s celosvětovou reputací. Jako lídr v oboru Emaux dodává kvalitní a inovativní řešení dezinfekce bazénové vody, založené na více než 40 letech zkušeností. Každý produkt je vyroben z prvotřídních materiálů a prochází přísným testováním během vývoje. Emaux nabízí jednotlivé filtry, čerpadla a další bazénové technologie, ale také komplexní řešení pro privátní i velmi vytížené komerční provozy. 

 • Emendo

  Emendo

  Emendo Ltd. je finská společnost zaměřená na saunu a wellness produkty.

 • ESPA

  ESPA

  Španělská firma ESPA se specifikuje na výrobu čerpadel. Řadí se mezí přední výrobce na evropském trhu, působí zde již 60 let. Poskytujeme širokou nabídku čerpadel a jejich příslušenství. 

 • Flexinox Pool

  Flexinox Pool

  Španělská společnost Flexinox, S. A. byla založena na konci minulého století. Zaměřuje se na zpracování nerezové oceli a výrobu designového příslušenství pro bazény a wellness. Flexinox Pool představuje značku této společnosti, pod kterou se ukrývají prémiové nerezové chrliče, bazénové vodopády, schůdky, žebříky a zábradlí různého designového zpracování. Soustředí se na každý detail a její produkty se tak stávají funkčním, a především velmi vkusným doplňkem soukromých i komerčních bazénů. 

 • Griffon

  Griffon

  Pod značkou Griffon se skrývá nizozemský výrobce lepidel a čističů vhodných pro stavbu bazénu. Jejich produkty charakterizují výborné lepící vlastnosti, snadná aplikace a rychlé zasychání. Na trhu působí již více než 75 let, během kterých nabízí kompletní řadu kvalitních řešení pro veškeré profesionální práce napříč průmyslovými odvětvími, zahrnující montáž, lepení a izolaci. 

 • H2O COOL

  H2O COOL

  H2O Cool je značkou české společnosti Silco a zaměřuje se na výrobu a bezchlorové chemie pro do bazénu a wellness, nezávadné a šetrné k lidskému zdraví. Do její nabídky spadají také čističe a dezinfekční prostředky pro úpravu vody v privátních bazénech a vířivkách. Bezchlorová bazénová chemie H2O Cool je založena na bázi aktivních polymerů, které plnohodnotně nahrazují dezinfekční účinek chloru, a to bez tvorby dráždivých chloraminů.

 • Haogenplast

  Haogenplast

  Haogenplast je přední světový dodavatel bazénových fólií a laminátových výrobků pro různá průmyslová odvětví, stavebnictví a zemědělství. Hlavní cíle společnosti je založen na pokročilém vědeckém a inženýrském know-how, oddané a zkušené pracovní síle a dynamickém manažerském týmu, který se zavázal ke spokojenosti zákazníků. Výrobní závod a konstrukční možnosti Haogenplastu jsou v popředí odvětví.

 • Hugo Lahme

  Hugo Lahme

  Heslem německé společnosti Hugo Lahme je „Dokonalost v každém prvku“, které se jí daří úspěšně naplňovat již od roku 1945. Dodnes se zároveň věnuje odlévání kovů a konstruování bazénových atrakcí, doplňků a technologií za udržení vysokých standardů kvality. Výrobní zaměření firmy zahrnuje oblasti bazénové hydrauliky, podvodního osvětlení, protiproudých a masážních systémů a vodních atrakcí. Skimmery, hydromasážní trysky a jiné bazénové cirkulační prvky Hugo Lahme, které naleznete na našem e-shopu, jsou vyrobeny z bronzu či nerezové oceli výběrové jakosti. Značka Hugo Lahme je synonymem prémiové kvality potvrzené zkušeností i certifikáty. 

 • JOKIPIIN PELLAVA

  JOKIPIIN PELLAVA

  Jokipiin Pellava je rodinná firma 3. generace z Finska, která se specializuje na lněné saunové textilie. Jak se speciální saunové textilie stávají stále populárnějšími, Jokipiin je průkopníkem a využívá téměř 100 let zkušeností a odborných znalostí.

  Současný trend volá po tlumených tónech a minimalistickém designu. Šedé a přírodní tóny lnu působí v souladu se dřevem v moderních i tradičních saunách.

  Jednou z výhod lnu jsou jeho antimikrobiální vlastnosti, díky nimž vaše ručníky, župany a potahy sedadel zůstanou déle čerstvé. Bonusem navíc je, že prádlo měkne jen s věkem a používáním.

  Společnost je známá svou mimořádnou péčí o vysoký standard výroby i mimořádnou péčí o životní prostředí.

  Příze používané pro výrobu textilií mají certifikaci Ökotex. Ökotex je standard, který zaručuje, že ve výrobku nejsou žádné škodlivé chemikálie.

 • Kensol

  Kensol

  Specializuje se na výrobu fotovoltaických (FV) a topných (HVAC) systémů, mimo jiné také bazénových tepelných čerpadel. Nabízí moderní a integrovaná řešení pro nezávislost a bezpečnost. Společnost Kensol si uvědomuje, jak důležitá je v dnešní době energetická nezávislost, a proto jako polský výrobce garantuje energetický komfort ve vašich domech. Vyjímečná je společnost díky vlastnímu týmu výzkumu a vývoje na základě průzkumu trhu a vlastních zkušeností zavádí a upravuje výrobky tak, aby co nejlépe vyhovovaly potřebám zákazníků.

 • Kokido

  Kokido

  Firma Kokido je známá především svými automatickými robotickými bazénovými vysavači, její sortiment však zahrnuje širokou škálu vybavení a příslušenství se specifickými řešeními pro zapuštěné i nadzemní bazény. Produkty Kokido podstatně usnadňují údržbu bazénu. Společnost byla založena v roce 1990 a dnes je Kokido se sídlem v Hong Kongu světovým lídrem v oblasti robotických a elektrických vysavačů. 

 • Lacoform

  Lacoform

  Wellness chemie Lacoform je produktovou řadou německé firmy Chemoform, předního výrobce bazénové chemie. Značka Lacoform zastřešuje řadu inovativních produktů určených pro soukromá i veřejná wellness. Zahrnují čističe a dezinfekci pro prostory saun a wellness, ale především aromata do vody ve vířivkách a vonné esence do saun. S produkty Lacoform povýšíte svůj odpočinek a prožitek z domácího wellness na maximum. 

 • Lifetech

  Lifetech

  Česká společnost Lifetech se sídlem v Brně se specializuje na vývoj a produkci ozonových, UV a AOP technologií. Vyrábí zařízení pro úpravu vody, čištění vzduchu a dezinfekci. Výsledky inovativních přístupů společnosti Lifetech, vlastního výzkum a spolupráce s prestižními firmami a univerzitami jsou moderní a profesionální produkty, které nalezly uplatnění také při úpravě vody v bazénech a vířivkách. UV lampy a generátory ozonu Lifetech představují technologii dezinfekce vody s vysokou účinností.

 • Maytronics

  Maytronics

  Firma Maytronics je proslulá svými automatickými bazénovými vysavači Dolphin. Společnost byla založena roku 1983 a věnuje se vývoji pokročilé bazénové technologie, která zjednodušuje a zefektivňuje údržbu bazénů a šetří jejich majitelům starosti s manuálním čištěním. Výsledkem jsou inovativní technologie pro čištění bazénu a úpravu bazénové vody. Přičemž v nabídce společnosti Maytronics nalezneme širokou škálu robotických vysavačů, produktů pro zabezpečení bazénů a pro úpravu vody, které zvyšují standardy kvality bazénové vody a péče o ni. 

 • Microwell

  Microwell

  Společnost Microwell je evropským výrobcem bazénových odvlhčovačů vzduchu a tepelných čerpadel k bazénu. Založena byla v roce 1992 a dnes se skládá ze tří obchodních divizí zaměřených na řešení měřících zařízení, vzduchotechniky a odvlhčovacích a topných systémů. Microwell disponuje vlastními výrobními závody vybavenými výzkumným a vývojovým oddělením, laboratořemi a testovacím areálem. Vedle patentovaného inovativního systému čištění vzduchu, firma Microwell na trhu sklízí úspěch také s technologiemi pro odvlhčování a vytápění bazénu. S podporou poboček v České republice, na Slovensku a Maďarsku a sítí prodejců dnes nachází zákazníky po celém světě. 

 • MTS

  MTS

  MTS Produkte je německou společností, která se zaměřuje na výrobu kvalitního technologického příslušenství pro bazény a vířivky. Firma byla založena roku 1969. Dnes se soustředí na výrobu komponentů bazénové technologie z odolných ABS plastů i vysoce kvalitní nerezové oceli. V její nabídce nalezneme bazénové osvětlení, trysky, dnové výpusti, skimmery nebo třeba bazénové výměníky. Nepřetržitý vývoj a optimalizace produktů MTS vede k jejich udržitelnému používání a dlouhé životnosti. 

 • Neo

  Neo

  NEO je českou značkou laminátových bazénů a designového posuvného zakrytí bazénů, která je součástí skupiny Imaginox Group. Mnohaleté zkušenosti s budováním a prodejem bazénů a wellness produktů rozšířily nabízený sortiment společnosti NEO také o nabídku produktů pro úpravu bazénové vody a údržbu bazénu. Ty jsou výsledkem zkušeností a profesionality firmy a soustředí se na kvalitu, efektivitu a moderní design. Neo nabízí vysoce kvalitní a úsporné technologie ohřevu bazénové vody, ale také účinné čističe a bazénovou chemii pro vysoký standard hygienické nezávadnosti vody ve vašem bazénu. 

 • Olsson´s

  Olsson´s

  Olsson's je australskou firmou specializující se na výrobu a distribuci produktů z mořské soli, a to pro potravinářství a kosmetiku, ale také zemědělské odvětví. Jako rodinná firma byla založena roku 1949, kdy Norman Olsson vylisoval první nutriční blok soli pro dobytek. Doplňky pro domácí zvířata jsou jedním ze zaměření společnosti dodnes, zatímco se její nabídka produktů z mořské soli značně rozšířila. Přestože oblast wellness není hlavním polem působnosti firmy Olsson's, v její nabídce nalezneme také kvalitní australskou mořskou sůl určenou pro slané bazény

 • Pentair

  Pentair

  Belgická firma Pentair patří k světovým lídrům na poli bazénových technologií - konkrétně cirkulačních čerpadel k bazénům. Svou reputaci si vybudovala díky inovativním přístupům a technologickému vývoji, na jehož konci jsou výkonné, spolehlivé a energeticky úsporné produkty pro domácí i komerční provozy. Nabízí řešení pro zásobování vodou a její recyklaci, řešení pro čištění, změkčování a filtraci vody pro domácnosti a podniky, a v neposlední řadě široký sortiment technologií pro úpravu vody v bazénech a wellness. Od jednotlivých komponentů bazénové technologie, filtrů, čerpadel, po doplňkové vybavení, jakým je například bazénové osvětlení.

 • Pistoche

  Pistoche

  Pistoche je francouzský specialista na dětské bazény. Stejně tak zařízení, vysavače a roboty, příslušenství, přípravky pro ošetření vody a náhradní díly na dětské bazény. Ambicí Pistoche je uspokojit ty nejmenší a vytvořit v bazénu nesmazatelné vzpomínky

 • PoolTechnologie

  PoolTechnologie

  PoolTechnologie je francouzská firma která se dlouhodobě věnuje vývoji, projektování a výrobě zařízení pro automatickou úpravu vody v privátních i veřejných bazénech. Založena byla roku 1992 nedaleko Montpellier a stala se předním expertem na technologii dezinfekce slaných bazénů. Nabízí kompletní sortiment bazénové technologie pro automatickou úpravu vody, jakými jsou elektrolyzéry, chlorátory, solinátory nebo dávkovací automaty. Jako specialista na úpravu vody elektrolýzou soli nabízí svým zákazníkům spolehlivé a vysoce výkonné produkty, které jsou na technologické špičce, jsou ekologické a udržitelné.

 • Rento

  Rento

  Značka Rento je finský výrobce saunových doplňků a příslušenství. Specializuje se na výrobu kvalitních a designově zajímavých produktů pro saunový zážitek. Značka Rento se obvykle zaměřuje na kombinaci funkcionality, kvality materiálů a finského designu, což ji činí oblíbenou mezi milovníky saunování. Specializuje se na saunovou textilii od čepic do saun po příjemné a cenově levné saunové župany, kilty a sarongy. Doplňuje také o saunové doplňky v podobě saunových kbelíků, saunových vůní a obecně saunové kosmetiky.

 • Salinen

  Salinen

  V lokalitách v Altaussee, Hallstattu a Bad Ischlu se ročně vyrobí přes 4 miliony metrů krychlových solanky, ze které se vyrobí 1,2 milionu tun soli. Odtud pochází společnost na těžbu a prodej solí.

 • Seko

  Seko

  Původem italská společnost Seko je světoznámým a uznávaným výrobcem nejen bazénových čerpadel, dávkovacích automatů a technologií pro úpravu vody s více než 40letou zkušeností. Nabízí systémy pro hygienickou úpravu vody pro lidskou potřebu, bazénářský průmysl i jiná odvětví. Dávkovací stanice Seko jsou vhodné do soukromých i veřejných wellness provozů stejně, jako čerpadla či vzduchovače této italské značky, které zajišťují chod vzduchových masážní systémů.

 • Siesta

  Siesta

  Turecká značka Siesta Exclusive nabízí extrémně širokou škálu interiérových a venkovních produktů s nesčetnými barevnými variacemi, s plastovými materiály Se silnými technickým výrobním zázemím z historií od roku 1978 , zaručuje značka vlastnosti produktu, jako je měkkost, neprůhlednost, pružnost a odolnost vůči atmosférickým vlivům. Kolekce obsahuje židle a stoly, všechny navržené jako multifunkční a víceúčelové, uživatelsky přívětivé a s nesporným stylem. Svou barevností, smyslem pro ironii, hrou na smysly a jedinečnými formami. Produkty Siesta jsou okamžitě rozpoznatelné po celém světě a nabízejí dlouhodobý a praktický požitek například právě u vašeho bazénu.

 • Sorodist

  Sorodist

  Sorodist je francouzskou společností, která se od roku 1992 specializuje na výrobu a distribuci PVC termoplastové armatury, ventilů a potrubí vhodné pro stavbu bazénu. Tyto produkty splňují vysoké standardy kvality a mají mezinárodní certifikace. Ve svém tržním sektoru nabízí nejširší výběr komponentů pro profesionály ve stavebnictví a přidružených odvětví na trhu. Mezi nimi pod značkou Soropool výrobce nabízí řadu ventilů, tvarového potrubí a dalších produktů speciálně vyvinutých pro bazénové technologie.

 • Speck

  Speck

  Německá firma Speck Pumpen vyrostla na základech rodinné firmy založené Danielem Speckem v Norimberku v roce 1909 a dodnes nese po svém zakladateli jméno. Již v prvním roce po svém založení společnost vyrobila a prodala své první pístové čerpadlo. V roce 1964 uvedla na trh bazénovou technologii Speck, dnes dobře známou pro kvalitní filtrační čerpadla k bazénům. Firma s odkazem ke svému zakladateli staví na propojení tradice s inovacemi a moderními technologiemi, zajišťujícími posouvání standardů bazénové technologie.  

 • Tao

  Tao

  TAO český výrobce saun a parních kabin. Na základě dlouholetých zkušeností v oboru jsme dokázali vyvinout designové sauny promyšlené do posledního detailu tak, aby splňovaly požadavky soukromého i komerčního využití. Sauny TAO vyrábíme na míru, takže jsme schopni uspokojit i ty nejvyšší nároky. Součástí výroby jsou i doplňky pro saunování od saunových vůní TAO po saunový textil. Více na saunatao.com

 • VágnerPool

  VágnerPool

  VágnerPool je největším výrobcem a distributorem bazénové technologie a bazénového příslušenství v České republice. Společnost byla založena roku 1988, kdy se její specializací stala elektrická zařízení. V současnosti v její nabídce naleznete kompletní sortiment technologického vybavení, technologie bazénového vytápění a příslušenství pro soukromé i veřejné bazény. 

 • Vivere

  Vivere

  Ať už hledáte stylové, cenově dostupné venkovní vybavení třeba houpací křeslo k bazénu, temperamentní designy a barvy nebo špičkové, odolné látky, Vivere je ta správná volba. Vivere je nizozemská společnost dlouholetou tradicí a zkušenostmi ve výrobě houpacích sítí, možností venkovního sezení a doplňků. 

 • Water I.D.

  Water I.D.

  Německá společnost Water I.D. je výrobcem zařízení pro testování a pravidelné monitorování nejen bazénové vody v různých sektorech a průmyslových odvětví. Založena byla v roce 2004 a dnes působí na trzích ve více než stovce zemí po celém světě. Její fotometr PoolLab a další inovativní zařízení pro testování hodnot nejen bazénové vody již posbíraly řadu ocenění. 

 • Water Tech corp.

  Water Tech corp.

  Water Tech je americká výrobní společnost založená roku 2001. Zabývá se vývojem, výrobou a distribucí ručních i robotických vysavačů pro bazény, vířivky a wellness. Ve své nabídce má široké portfolio bazénových vysavačů využívajících nejrůznější technologie. Naleznete v něm jednoduché ruční vysavače k rychlému vyčištění bazénu či vířivky, automatické vysavače pro komerční provozy, vakuové vysavače i lapače listí. 

 • Wateriga

  Wateriga

  Společnost Wateriga se sídlem v Rize v Lotyšsku je expertem na kvalitu vody poskytující produkty a služby širokému spektru odvětví průmyslu. Nabízí bohatý sortiment digitálních i vizuálních papírkových testerů určených ke kontrole vody nejen v bazénech a vířivkách, ale také pitné vody v domácnostech, farmářství, potravinářských závodech, či v akváriích a obecně v krajině. Dlouhodobě je předním dodavatelem produktů americké společnosti Industrial Test Systems, která je význačným světovým výrobcem produktů a chemie určených k testování vody.

 • Wibre

  Wibre

  Německá společnost Wibre se sídlem v Leingarten byla založena v roce 1919. Přestože začínala v naprosto jiném průmyslovém odvětví, dnes je její specializací kreativní řešení osvětlení bazénu. Technologická dokonalost a inovativní nápady provází vývoj společnosti od jejích počátků. První světla přímo pro bazény firma vyrobila v roce 1958. Dnes hojně rozšířená bazénová světla Wibre s LED technologií začala vyrábět v roce 2002 a od té doby je tento německý výrobce jedničkou na trhu s tímto druhem osvětlení. Obecně se ve firmě Wibre věnují profesionálnímu a designovému osvětlení interiérů i exteriérů, prostorů v bazénu i mimo něj.

 • Wolf Muller

  Wolf Muller

  Wolff & Müller je německá stavební společnost, kterou v roce 1936 založili stavební mistr Gottlob Müller a inženýr Karel Wolff. Dnes patří k největším německým stavebním společnostem, zabývá se projektováním a stavbou dálnic, silnic, továren, kancelářských budov či sportovních areálů. Její vedlejší činností je výroba asfaltu a zpracování písku. Společnost vlastní lom s kvalitními pískovými ložisky, z kterých vyrábí a distribuuje filtrační písek také pro potřeby filtrace vody v bazénech a dalších vodohospodářských systémů.  

 • ZeoPure

  ZeoPure

  ZeoPure je obchodní značkou pro řadu filtračních materiálů od české společnosti Surface Solutions. Ta se specializuje na produkty založené na bázi zeolitu pro filtraci vody v různých provozech. Vysoce kvalitní přírodní australský zeolit je velmi účinným filtračním médiem nejen do bazénových pískových filtrů. Používá se například též k filtraci vody v akváriích nebo pro úpravu pitné vody. ZeoPure zeolit je těžen v Austrálii a poté upravován v České republice. 

 • Zodiac

  Zodiac

  Firma Zodiac Pool Care je předním evropským výrobcem poloautomatických i automatických čističů bazénu, ale také zařízení pro úpravu a pro ohřev bazénové vody. Klade důraz na nepřetržitý technologický vývoj a přívětivý design svých produktů. Původně francouzská společnost Zodiac působí na trhu již více století, během kterého se zaměřovala na vývoj technologií pro různá odvětví. Dnes je součástí skupiny Fluidra, globálního lídra v sektoru bazénů, wellness produktů a bazénové technologie.

Aktuality
22. 04. 2024

Udržujte kvalitu vody ve vašem bazénu či vířivce s nejnovějším PoolLab 2.0! Tento německý fotometr vám zaručí rychlou a přesnou analýzu vody, jednoduše a spolehlivě. Ideální pro každého majitele bazénu nebo vířivky. Objednejte si PoolLab 2.0 ještě dn ...


18. 04. 2024

AstralPool ACTION-10 je multifunkční řešení pro vaši křišťálově čistou bazénovou vodu: od dezinfekce po stabilizaci chloru a kontrolu pH. Jedna tableta postačí na 20-30 m³ vody. Efektivní, jednoduché a bezpečné použití pro perfektní výsledky. Objedne ...


12. 04. 2024

S bezdrátovým bateriovým vysavačem Fairland X30 udržíte svůj bazén čistý snadno a rychle. Vysavač je vybaven inteligentním systémem „3D S Path“, který mapuje váš bazén a efektivně odstraňuje nečistoty. Ideální je pro bazény až do velikosti 12 x 10 m. ...


30. 03. 2024

Zpříjemněte si koupání celoročně s našimi invertorovými tepelnými čerpadly NEO! Užívejte si teplou bazénovou vodu i v chladnějších měsících díky energeticky úsporné technologii, která čerpá teplo z okolního vzduchu. Vhodné pro bazény všech velikostí, ...


Více aktualit