Zavřít

Naše recenze z nákupního portálu

Avatar Ověřený zákazník
01.07.2024
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
I’m a buyer in the Netherlands and the solar shower was perfectly delivered.
Avatar Ověřený zákazník
01.07.2024
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
super
Avatar Ověřený zákazník
21.06.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychlé dodání, vše OK
Avatar Ověřený zákazník
19.06.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychlost dodání.
Celkový názor:
Vše v pořádku.
Avatar Ověřený zákazník
12.06.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
ochota, rychlost
 • Doporučujeme

TAO vůně do sauny eukalyptus 1 l

1384

Saunová vůně TAO je nepostradatelným doplňkem Vaší sauny. Saunové esence umocňují prožitek ze saunování a napomáhají prohloubení relaxace a pozitivního duševního rozpoložení. Díky svému přírodnímu složení se zcela odpařuje a na kamenech nezanechává žádné zbytky. Doporučené dávkování: 10 ml na 1 litr vody.

1 190 Kč
vč. DPH
983 Kč bez DPH
Počet
Skladem, ihned k odeslání

 • Našli jste lepší cenu?
 • Našli jste lepší cenu?

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  help_outlineZaslat dotaz
   

  Bezpečná platba kartou

    Doprava zdarma od 3000 Kč pro registrované.

  Nevztahuje se na barelovou chemie a nadrozměrné zásilky

   

  Věrnostní program - slevy a dárky za nákupy

  Saunové vůně TAO účinně usnadňují dýchání a navozují příjemný pocit uvolnění. Podporují blahodárné účinky sauny na naše zdraví, mají pozitivní vliv na mysl i tělo a zajišťují příjemný relaxační zážitek. Jednoduše přidejte odměřené množství vůně do saunové nádoby s vodou, kterou poté polévejte saunové kameny a vychutnejte si provoněnou atmosféru Vaší sauny. Saunové aroma vytváří jedinečnou vonnou kompozici, během níž vonné prvky o různé intenzitě navozují harmonický a dlouhotrvající rozvoj vůně v saunovém zařízení. Vůně do sauny TAO jsou silným koncentrátem s esenciálními oleji. Jsou přírodní a neobsahují žádné emulgátory, zcela se odpařují a nezanechávají na saunových kamenech žádné zbytky.

  Vůně do sauny TAO jsou:

  • veganské
  • saunové vůně vyvinuté bez testování na zvířatech
  • vyrobené v Německu

  Doporučené dávkování: 10 ml na 1 litr vody.

  Eukalyptus: Svěží a kořeněná vůně, která má povzbuzující a motivující účinek. Vůně eukalyptu navíc podporuje snadné dýchání a tím i přísun kyslíku do všech buněk těla, obzvláště při saunování.

  Smrkové jehličí: Díky svým antibakteriálním a antivirovým vlastnostem může vůně smrkového jehličí posílit imunitní systém a předejít tak nachlazení a příznakům alergie. Může mít také protikřečové, antirevmatické a analgetické účinky a má tedy vitalizující a energizující efekt na tělo i mysl.

  Citronová tráva: Intenzivní citrusům podobná vůně osvěžuje, motivuje a posiluje. Citronová tráva má stimulující a zároveň uklidňující účinek na mysl a podporuje čištění pokožky. Při aromaterapii cítíme jasnost, svěžest a odolnost, citrónová tráva podporuje soustředění a posiluje kreativitu.

  Upozornění: bezpečnostní listy na vyžádání. 

  Varování: Hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit ospalost nebo závratě. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Zamezte vdechování prachu, dýmu, plynu, mlhy, par, aerosolů. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít/ chrániče sluchu. PŘI STYKU S KŮŽÍ: (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou nebo ji osprchujte. Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. V případě požáru: K uhašení použijte CO2. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte v chladu. Skladujte uzamčené. Obsahuje limonene, alpha-Pinen, beta-Pinen. Může vyvolat alergickou reakci.

  1384
  8 ks

  Parametry

  Vůně
  Eukalyptus

  Mohlo by vás také zajímat

  16 dalších produktů ve stejné kategorii:

  Komentáře (0)

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  Aktuality
  04. 07. 2024

  Zatočte s bakteriemi a organickými nečistotami ve vašem bazénu! S vysoce koncentrovaným dezinfekčním přípravkem NEO chlor, který ošetří vaši vodu na bázi aktivního chloru. Vše pro váš dokonale čistý bazén ve 25 kilogramech.


  24. 06. 2024

  Zodiac T3 – poloautomatický bazénový vysavač


  17. 06. 2024

  Solární sprcha DADA PIU 40 krásně doplní vaši zahradu.


  11. 06. 2024

  AIPER Seagull PRO - bezdrátový robotický čistič.


  Více aktualit